فروش و بازاریابیموفقیت مالیهمه مقالات

چگونه می توان آهن ربای جذب پول شد؟

برای اینکه بدانید چگونه آهن ربای جذب پول شوید مقاله زیر را مطالعه فرمایید

 آهن ربای جذب پول

مهم ترین اصل این است که ابتدا به دنیای درون و سپس دنیای بیرون خود بپردازید. اگر می خواهید پول دار شوید باید گیرنده و دهنده ی خوبی باشید و اگر می خواهید پول خود را حفظ کنید هم به این مسئله نیاز دارید. ابتدا باید ظرفیت گیرنده بودن خود را بیشتر کنید و بعد می توانید پول زیادی را جمع کنید.

در برابر پول مقاومت نکنید!!

هنگامی که حتی پول بی ارزش و یا چیزی شبیه به پول را روی زمین می بینید، خم شوید و آن را بردارید. بر روی پول ارزش گذاری نکنید چرا که پول، پول است و پیدا کردن آن هم یک موهبت است.
پس هر گاه که آماده گرفتن پول شوید، شانس سر راه شما باز خواهد شد ولی اگر گیرنده ضعیفی باشید همه ی فرصت های خود را از دست خواهید داد.

اگر خودتان را از دریافت پول محروم کنید، شانس های دیگر زندگی را نیز از دست خواهید داد. پس به یاد داشته باشید، هر گاه نعمت هایی را دریافت می کنید، همواره بگویید “متشکرم!!”
آیا بدست آوردن درآمد ثابت در ثروتمند شدن اختلال به وجود خواهد آورد؟

داشتن درآمد ثابت مشکلی ندارد تا آن جا که با توانایی شما برای بدست آوردن آن چه ارزشش را دارید، تداخل کرده و معمولا این جاست که به مشکل بر می خورید.
فقرا معمولان خواهان دستمزد ثابت و مستمری هستند یعنی آن ها می بایست خاطر جمع شوند که مقداری ثابت آخر هر ماه و در زمانی مشخص به حساب آن ها واریز خواهد شد.

در دنیای پول معمولا پاداش بر حسب خطرات است. در نتیجه ثروتمندان بر اساس کمیسیون و یا درصدی از درآمد کار کرده و آن را به حقوق و دستمزدی ثابت ترجیح می دهند.
در واقع ثروتمندان به خود اعتماد داشته و ارزش و توانایی های خود برای بروز دادن آن ایمان دارند ولی افراد فقیر این چنین نیستند و به همین علت نیاز به تضمین دارند.

آهن ربای پول

       آهن ربای جذب پول
چه نوع عملکردی منجر به ورشکستگی و یا فقیر بودن می شود؟

ثروتمندان همیشه بر اساس نتایج پول بدست می آورند در حالی که فقرا همیشه با وقت خودشان تجارت می کنند. مشکل اساسی این است که وقت محدود است، و شما در نهایت به دلیل قانون شماره یک ثروت که می گوید برای “درآمد خود سقف نگذارید”، ورشکست خواهید شد. شما هیچ گاه بر اساس حقوق دریافتی از دیگران ثروتمند نخواهید شد.

نکته اساسی در این مسئله، این است که:
تا زمانی که قدرت کافی برای و راهی برای دو برابر کردن قدرت خود را پیدا نکرده اید، انتظار ثروتمند شدن را نداشته باشید.

آهن ربای جذب پول

پاسخ ثروتمندان به سوال ” این را میخواهی یا آن را ” چیست؟
هر دو!
بله، ثروتمندان در دنیای پر برکت و فراوانی زندگی می کنند اما فقرا در دنیای محدودیت. درست است که هر دو دنیای مادی زندگی می کنند ولی دیدگاه آن ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. در دنیای ثروتمندان شما همه چیز می توانید داشته باشید.
آیا طالب شغل خوب هستید یا ارتباط نزدیک با خانواده؟
هردو!
آیا می خواهید روی تجارت تمرکز کنید و یا تفریح و سرگرمی بیشتر داشته باشید؟
هر دو!
آیا در زندگی پول می خواهید و یا معنویت؟
هر دو!
آیا می خواهید ثروتمند شوید و یا کاری که دوست دارید را انجام دهید؟
هر دو!

فروشگاه الو کالا
این مطالب را حتما بخوانید:

💡نقش فروشندگان در فعالیت اقتصادی چیست؟

💡معجزه های روانشناسی فروش

آهن ربای جذب پول

ولی آدم های فقیر همیشه یکی را انتخاب می کنند. افراد ثروتمند همیشه با کمی خلاقیت راه هایی را برای رسیدن به بهترین ها پیدا می کنند. در نتیجه تفکر هر دو را داشتن در هیچ کجا مهم تر از پول نیست، به همین دلیل افراد فقر همیشه بهانه جویی می کنند که بین پول و سایر جنبه های زندگی یکی را باید انتخاب کرد پس پول مهم نیست، اما باید بگویم پول خیلی هم مهم است!

تفاوت خواسته های ثروتمندان و فقرا در چه چیزی می باشد؟

برای مثال ثروتمندان معتقدند شما می توانید هم یک کیک داشته باشید و هم از آن لذت ببرید، ولی برای افراد فقیر یک کیک خیلی زیاد است، پس تیکه ای از آن را بر می دارند. مردم فقیر معمولا خود را در حد داشتن یک کیک کامل نمی بینند پس یک دنات سفارش می دهند، آن ها به ته چاه نگاه می کنند و متعجب از این هستند که چرا پول ندارند!

آیا پول بر شخصیت و رفتار افراد تاثیر می گذارد؟

خیر! دوست عزیز، مهربان بودن، بخشنده بودن و دوست داشتنی بودن هیچ ارتباطی با داشتن یا نداشتن پول ندارد. این خصوصیات نشأت گرفته از قلب شماست. اصیل و معنوی بودن هیچ ارتباطی با داشتن یا نداشتن پول ندارد. پس این خصوصیات از روح شما ریشه می گیرد.

تفاوت ارزش دارایی و درآمد شغلی در چیست؟

میزان صحیح برای ثروت، ارزش داراییست و نه درآمد شغلی! ارزش دارایی ارزش مالی هر چیزی است که دارید. افراد ثروتمند تفاوت بین این دو را درک می کنند. درآمد شغلی مهم است ولی تنها در یکی از چهار عامل در ارزش خالص دارایی شما نقش دارد.

آهن ربای جذب پول
این چهار عامل عبارتند از:
درآمد، پس انداز، سرمایه گذاری و ساده زیستی.
پس برای افراد ثروتمند افزایش ارزش دارایی شان اهمیت بیشتری از افزایش درآمدشان دارد.

در آمد را به چند صورت می توان بدست آورد؟

در آمد به دو صورت فعال و غیر فعال به دست می آید. درآمد فعال در واقع مانند قیف مالی است که خودمان آن را پر می کنیم و به واسطه آن می توانیم پس انداز و سرمایه گذاری کنیم. در آمد فعال مهم است اما تنها بخشی از دارایی خالص را شامل می شود.

در آمد غیر فعال پولی است که شما بدون کار کردن فعال بدست می آورید. این درآمد یک جریان دیگری است که قیف را پر می کند و می تواند بعدا برای پس انداز، خرج کردن و یا سرمایه گذاری به کار گرفته شود.

پس انداز کردن تا چه میزانی مهم است؟

آهن ربای جذب پول

به یاد داشته باشید اگر بتوانید دسته های اسکناس را بدست آورید ولی نتوانید مقداری از آن را ذخیره کنید هرگز نمی توانید ارزشی ایجاد کنید. پس اگر آدم ولخرجی باشید و بدون ایجاد درآمد و پر کردن قیف برای نگهداری آن، به عوامل غیر ضروری دیگری بپردازید، عملا نمی توانید دارایی داشته باشید.

آدم های ثروتمند پول و وقت خودشان را صرف سرمایه و سرمایه گذاری می کنند. آن ها قسمتی از پول خود را پس انداز و آن را سرمایه گذاری می کنند تا میزان آن را افزایش دهند.

این مطالب را حتما بخوانید:

💡آیا میدانید چگونه میلیونر شوید ؟

💡۵ استراتژی تجربه مشتری برای کسب و کارهای کوچک

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Exclamation Triangle Check code